KATAL Pieluszka AIO Pants OS+

Nowy produkt

Pieluszka All In One przeznaczona dla dzieci od 9kg do 20 kg

Można założyć jak majteczki

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Produkt na zamówienie

Ostatnie egzemplarze!

By buying this product you can collect up to 18 loyalty points. Your cart will total 18 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,00 zł.


91,00 zł

Więcej informacji

PANTSY AIO - to połączenie wygody zakładania majteczek z bardzo chłonnym wkładem, idealne rozwiązanie na wyjścia na spacer czy do sklepu.
Zalety:
- od pupy delikatna i gładka bio bawełna (łatwo spłukać kupkę)

- ponad 1,5 metra wkładu chłonnego z podziałem na jeżor przedni i tylni, dzięki czemu możemy lepiej ułożyć i wykorzystać chłonność wkładu (dla dziewczynki układamy dwa po całej długości lub podwijamy przedni w celu wzmocnienia środka, dla chłopka przedni jęzor składamy na przodzie pieluszki)
- wejście na wkład od przodu i od tyłu - ułatwia ułożenie wkładu, dołożenie boostera w razie potrzeby, suszenia i przekręcanie
- kieszeń umożliwiająca wygodne dołożenie boostera czy dodatkowego wkładu, jeśli np. chcemy korzystać z pieluszki w nocy przy starszych dzieciach
- elastyczne i miękkie uszy
- delikatne, nie odciskające gumki na brzuszku i pleckach
- 4 stopniowa regulacja w poziomie i pionie za pomocą nap.

Jeżeli pieluszka została zmniejszona za pomocą nap pionowych, po jej założeniu na dziecko należy tylko dwoma palcami skierować nadmiar materiału do góry, w stronę pępka, tak aby gumki weszły dobrze w pachwinki.