Katal Wkład SnapOrHide Heavy

Nowy produkt

9 Przedmioty

Produkt na zamówienie

By buying this product you can collect up to 3 loyalty points. Your cart will total 3 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,00 zł.


12,95 zł

-30%

18,50 zł

Więcej informacji

-HEAVY - chłonny bambus obszyty delikatną i gładką biobawełną a od spodu miłą frotką bambusową

Wkłady SIO SnapOrHide - to innowacyjny system wkładów do otulacza SIO, które możemy bezpiecznie używać również ze zwykłym otulaczem bez obawy uszkodzenia go napami mocującymi. Każdy z wkładów posiada 4 napy mocujące na "szelkach", którymi możemy wpiąć wkład w otulacz lub przypiąć do drugiego wkładu (takiego samego rozmiaru lub mniejszego) - system SNAP; oraz 4 napki od spodu wkładu, w które wpinamy napki na "szelkach" i w ten sposób zabezpieczamy je przed ewentualnym uszkodzeniem otulacza lub możemy ułożyć wkład stroną "spodnią" do pupy dziecka - system HIDE.
Napki na "szelkach" mają jeszcze jedną zaletę dzieki temu, że szelki są elastyczne można je wpiąć również w otulacze SIO innych producentów z innym rozstawem napek (muszą to być napki KAM T5).

Wkłady występują w 3 rozmiarach:
S - długość 25cm - dla mniejszych dzieci, mało siusiających lub jako wkład do otulacza mający zastąpić trenerki
M - długość 29 cm - wkład dedykowany dla dzieci do ok 12mż
L - długość 33cm - wkład dedykowany dla dzieci powyżej 1rż.
Wszystkie wkłady można ze sobą dowolnie łączyć, czyli M z L, czy S z L, dzięki temu nie ma potrzeby wymiany wkładów w przypadku rosnących potrzeb a jedynie dokupujemy większe i spinamy je już z posiadanymi