Kuracja lanolinowa 300ml Zobacz większe

Kuracja lanolinowa 300ml

Nowy produkt

Płyn do regeneracji ochronnego płaszcza hydrolipidowego tkanin z wełny i jedwabiu.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 loyalty points that can be converted into a voucher of 0,00 zł.


32,00 zł

Więcej informacji

Płyn służy do uzupełniania zawartości tłuszczu w zniszczonej odzieży wykonanej z wełny i jedwabiu. Szczególnie użyteczne przy użytkowaniu wełnianych otulaczy do pieluszek, które, ze względu na naturalną zawartość lanoliny, zbierają wilgoć z pieluszki, przy czym wciąż pozostają przepuszczalne dla powietrza. W trakcie prania wełniane otulacze tracą naturalnie obecny w wełnie tłuszcz. Regularne stosowanie Płynu do regeneracji wełny pozwala na regenerację warstwy tłuszczowej potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania otulaczy.

 

Sposób użycia:

Rozpuść 1-2 łyżeczki Płynu do regeneracji w gorącej wodzie i dodaj tyle wody zimnej, by powstało około 1 litra płynu. Włóż zwilżone otulacze do letniego roztworu, zanurz kilkukrotnie w wodzie, po czym pozostaw w roztworze przez około pół do jednej godziny. Wypłucz w letniej wodzie, wyciśnij i pozostaw rozłożone na ręczniku do wyschnięcia.