Akcesoria

Jest 51 produktów.

Pieluchowanie wielorazowe to nie tylko pieluszki i wkłady. Jeśli chcesz używać pieluch wielorazowych świadomie i tak, by służyły Twojemu maleństwu, jak najlepiej, warto korzystać ze specjalnych akcesoriów, np. takich, jak bibułki, czy biodegradowalne papierki zabezpieczające pieluszki wielorazowe przed zabrudzeniem oraz specjalne i wygodne worec...

Pieluchowanie wielorazowe to nie tylko pieluszki i wkłady. Jeśli chcesz używać pieluch wielorazowych świadomie i tak, by służyły Twojemu maleństwu, jak najlepiej, warto korzystać ze specjalnych akcesoriów, np. takich, jak bibułki, czy biodegradowalne papierki zabezpieczające pieluszki wielorazowe przed zabrudzeniem oraz specjalne i wygodne woreczki PUL na brudne pieluchy. A dla wielbicieli tetry i prefoldów sklep pupeczkowo ma w swojej ofercie następczynie agrafek, czyli bezpieczne klamerki Snappi. Poza tym znajdziesz u nas myjki, maty do przewijania, zaślepki do napek oraz olejki eteryczne.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 16 z 51 produktów
Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.