Mama

Jest 20 produktów.

Każdego dnia robisz wszystko, by zapewnić swojemu dziecku to, co dla niego najlepsze. To miłość i to w najpiękniejszym wydaniu. Ale nie zapominaj, że Ty także jesteś ważna i powinnaś pamiętać, by zadbać również o siebie. W końcu jesteś Mamą. W Pupeczkowie znajdziesz coś także dla siebie, np. wielorazowe wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne i ...

Każdego dnia robisz wszystko, by zapewnić swojemu dziecku to, co dla niego najlepsze. To miłość i to w najpiękniejszym wydaniu. Ale nie zapominaj, że Ty także jesteś ważna i powinnaś pamiętać, by zadbać również o siebie. W końcu jesteś Mamą. W Pupeczkowie znajdziesz coś także dla siebie, np. wielorazowe wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne i podpaski wielorazowe, naturalne mydła i szampony, a nawet wina bezalkoholowe, idealne np. dla mam karmiących. Mamy też dla Ciebie poradniki i konsultacje online z Certyfikowaną Doradczynią pieluchowania wielorazowego.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 16 z 20 produktów
Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.