Kieszonki

Jest 45 produktów.

Obawiasz się, że składanie tetry i prefoldów może się okazać zbyt skomplikowane i szukasz prostszego rozwiązania? Wybierz kieszonki. Pieluszki z kieszonką są niezwykle wygodne i zapewniają komfort noszenia. Rodzice uwielbiają je, ponieważ ich używanie przypomina stosowanie pieluszek jednorazowych. Do środka tego rodzaju pieluch wielorazowych nal...

Obawiasz się, że składanie tetry i prefoldów może się okazać zbyt skomplikowane i szukasz prostszego rozwiązania? Wybierz kieszonki. Pieluszki z kieszonką są niezwykle wygodne i zapewniają komfort noszenia. Rodzice uwielbiają je, ponieważ ich używanie przypomina stosowanie pieluszek jednorazowych. Do środka tego rodzaju pieluch wielorazowych należy włożyć wkłady chłonne. Dzięki kieszonkom masz możliwość dopasowania chłonności do potrzeb dziecka. W sklepie Pupeczkowo.pl znajdziesz m.in. kieszonki takich firm jak NappiMe czy Little Birds.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 16 z 45 produktów
Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.