AIO (All-In-One)

Jest 30 produktów.

Lubisz proste i uniwersalne rozwiązania? W takim razie pieluszki AIO (All-in-One) to idealny wybór, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu! Pielucha AIO składa się z wkładu chłonnego, który jest na stałe połączony z otulaczem. Nie musisz więc niczego składać czy zawijać – wystarczy, że założysz pieluszkę na pupę swojego szkr...

Lubisz proste i uniwersalne rozwiązania? W takim razie pieluszki AIO (All-in-One) to idealny wybór, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu! Pielucha AIO składa się z wkładu chłonnego, który jest na stałe połączony z otulaczem. Nie musisz więc niczego składać czy zawijać – wystarczy, że założysz pieluszkę na pupę swojego szkraba i gotowe! System ten zapewnia wyjątkową chłonność i niezaprzeczalną łatwość obsługi. A jeśli chcesz mieć jeszcze większą pewność, że nic nie wydostanie się na zewnątrz, na przykład w nocy, zawsze możesz dołożyć dodatkowy wkład chłonny.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 16 z 30 produktów
Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.