Wkłady chłonne

Jest 106 produktów.

Kiedyś pieluchowanie wielorazowe kojarzyło się głównie z tetrą, ale to już przeszłość. Teraz masz wybór i to całkiem spory. W Pupeczkowie znajdziesz doskonałe do otulaczy i kieszonek prefoldy ze specjalnymi przeszyciami ułatwiającymi dalsze składanie, długie wkłady z flaneli i biobawełny, niezwykle chłonne wkłady bambusowe w kilku rozmiarach, wk...

Kiedyś pieluchowanie wielorazowe kojarzyło się głównie z tetrą, ale to już przeszłość. Teraz masz wybór i to całkiem spory. W Pupeczkowie znajdziesz doskonałe do otulaczy i kieszonek prefoldy ze specjalnymi przeszyciami ułatwiającymi dalsze składanie, długie wkłady z flaneli i biobawełny, niezwykle chłonne wkłady bambusowe w kilku rozmiarach, wkłady konopne typu long booster stosowane w celu zwiększenia chłonności pieluszki, działające niczym wielorazowy „papierek” chroniąc pieluszkę przed grubszymi zabrudzeniami i odciągające wilgoć wkłady sucha pupa oraz tetrowe i bambusowe wielopaki.

Mniej
Więcej
Pokazane 1 - 16 z 106 produktów
Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.