Blog - co nowego?

Oswój wełnę #5 - Rodzaje wełny

Dziś post o rodzajach wełny, który szczególnie przyda się szyjącym z wełny z recyklingu. Ale także tym, którzy po prostu polują na wełnę z drugiej ręki, sporo tu wyjaśnię.
Czytaj dalej

Pieluchy wielorazowe mogą podreperować domowy budżet!

Pieluchowanie wielorazowe ma swoich zagorzałych zwolenników, a wraz z rosnącą świadomością na temat stanu naszej planety, ich grono stale się powiększa.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #4 - Termoaktywność

Z czym się kojarzy bielizna termoaktywna? Raczej zwykle z poliestrowymi ubraniami sportowymi, które w zimę mają dogrzewać ciało.
Czytaj dalej

Czy pieluchy wielorazowe są bezpieczne dla Twojego dziecka? Wywiad z fizjoterapeutką

Dziś na najczęściej zadawane przez rodziców pytania odpowie Katarzyna Turchan - @Matka FizjoWariatka, fizjoterapeutka dziecięca.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #3 - Czy wełna gryzie?

Wełna gryzie? Tak, ale tylko ta, która ma zęby ;) Dziś będzie krócej, ale chyba emocjonująco, bo wiele osób boi się wełny właśnie z tego powodu. Wielu osobom wełna kojarzy się z tym, że gryzie.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #2 - Nieprzemakalność

Jak to? Wełna jest nieprzemakalna? Szczerze mówiąc, jak to przeczytałam na grupach pieluszkowych, to nie mogłam w to uwierzyć. Do czasu, aż oblałam się wodą, mając na sobie wełnianą, lekko sfilcowaną marynarkę...
Czytaj dalej

Oswój wełnę #1 - Zmechacenia

Wełna recyklingowa- niektórzy się jej boją, ale nie ma czego. Pochodzi najczęściej z drugiej ręki, z second handów, z bazarków internetowych. Jest unikatowa bo można z niej uszyć tylko kilka pieluch, czasem jedną.
Czytaj dalej

Wahasz się czy pieluchowanie wielorazowe jest dla Ciebie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Już teraz przejdź na pupeczkową stronę mocy! Pobierz darmowe materiały szkoleniowe.
Czytaj dalej

Odkryj sekret przyjemnego wielopieluchowania!

Czy zmienianie dziecku pieluchy w ogóle może być przyjemne? Pieluszkowe zapachy, widoki, my - rodzice - wszyscy je znamy. Do tego dziecko wijące się na przewijaku jak piskorz...
Czytaj dalej

Dla Ciebie

Informacja

    Producenci

    Akceptuję

    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.