Oswajamy wełnę z Tame Mee

Oswój wełnę #5 - Rodzaje wełny

Dziś post o rodzajach wełny, który szczególnie przyda się szyjącym z wełny z recyklingu. Ale także tym, którzy po prostu polują na wełnę z drugiej ręki, sporo tu wyjaśnię.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #4 - Termoaktywność

Z czym się kojarzy bielizna termoaktywna? Raczej zwykle z poliestrowymi ubraniami sportowymi, które w zimę mają dogrzewać ciało.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #3 - Czy wełna gryzie?

Wełna gryzie? Tak, ale tylko ta, która ma zęby ;) Dziś będzie krócej, ale chyba emocjonująco, bo wiele osób boi się wełny właśnie z tego powodu. Wielu osobom wełna kojarzy się z tym, że gryzie.
Czytaj dalej

Oswój wełnę #2 - Nieprzemakalność

Jak to? Wełna jest nieprzemakalna? Szczerze mówiąc, jak to przeczytałam na grupach pieluszkowych, to nie mogłam w to uwierzyć. Do czasu, aż oblałam się wodą, mając na sobie wełnianą, lekko sfilcowaną marynarkę...
Czytaj dalej

Oswój wełnę #1 - Zmechacenia

Wełna recyklingowa- niektórzy się jej boją, ale nie ma czego. Pochodzi najczęściej z drugiej ręki, z second handów, z bazarków internetowych. Jest unikatowa bo można z niej uszyć tylko kilka pieluch, czasem jedną.
Czytaj dalej

Dla Ciebie

Informacja

    Producenci

    Akceptuję

    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.