Podstawy pieluchowania wielorazowego

Dołącz do tysięcy wielorodziców pieluchujących wełną!

Wełna? Nie taka straszna, jak ją malują! Czy wiesz, że na Bliskim Wschodzie wełna była wykorzystywana do pieluchowania już kilka tysięcy lat temu? Dokładnie! To nie jakaś nowa fanaberia czy moda wśród mam, którym znudził się PUL. Wełna to materiał pochodzenia naturalnego, a więc ekologiczny i bezpieczny. Dlaczego więc jest wciąż tak mało popularna i dlaczego wielomamy się jej boją? Przyjrzyjmy się z bliska wełnianym pieluchom wielorazowym.
Czytaj dalej

Wielopieluchowanie w rozmiarze OS - jak zacząć?

Często bywa tak, że z jakichś powodów odkładamy decyzję o zaczęciu przygody z pieluszkami wielorazowymi. Czasem przytłacza nas nadmiar informacji, a czasem początki rodzicielstwa są na tyle ciężkie, że nie mamy zasobów na poznawanie nowości. Oczywiście nic nie szkodzi, że zaczynasz później. Fajnie, że próbujesz!
Czytaj dalej

Odkryj sekret udanego wielo-pieluchowania noworodka!

Niektóre mamy planują pieluchowanie wielorazowe jeszcze podczas ciąży, inne „zarażają” się nim ciut później. Jednak niezależnie od tego, kiedy zaczyna się zainteresowanie tematami wielopielo, zagadką często pozostają rozmiary pieluszek. Zdecydowana większość występuje w rozmiarze OS, ale co z mniejszymi, drobniejszymi dziećmi? Czy warto inwestować w dedykowany rozmiar NB, skoro maluch za chwilę z niego wyrośnie?
Czytaj dalej

Pieluchy wielorazowe mogą podreperować domowy budżet!

Pieluchowanie wielorazowe ma swoich zagorzałych zwolenników, a wraz z rosnącą świadomością na temat stanu naszej planety, ich grono stale się powiększa.
Czytaj dalej

Czy pieluchy wielorazowe są bezpieczne dla Twojego dziecka? Wywiad z fizjoterapeutką

Dziś na najczęściej zadawane przez rodziców pytania odpowie Katarzyna Turchan - @Matka FizjoWariatka, fizjoterapeutka dziecięca.
Czytaj dalej

Wahasz się czy pieluchowanie wielorazowe jest dla Ciebie?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Już teraz przejdź na pupeczkową stronę mocy! Pobierz darmowe materiały szkoleniowe.
Czytaj dalej

Odkryj sekret przyjemnego wielopieluchowania!

Czy zmienianie dziecku pieluchy w ogóle może być przyjemne? Pieluszkowe zapachy, widoki, my - rodzice - wszyscy je znamy. Do tego dziecko wijące się na przewijaku jak piskorz...
Czytaj dalej

Dla Ciebie

Informacja

    Producenci

    Akceptuję

    Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.