Mam na imię Kasia i jestem pasjonatką pieluch wielorazowych. Ale to nie wszystko. Można mnie określić mianem wiejskiej eko-mamy, a do tego jestem biologiem, twórczą duszą, miłośniczką roślinno-zwierzęcych wzorów, psychofanką dobrej tetry i umiarkowaną chustoświrką.

W czym mogę Ci pomóc?

Swoją przygodę z pieluszkami wielorazowymi zaczęłam już w pierwszej ciąży. Z pasją szkoliłam się wtedy w tym temacie i przyznam szczerze, że byłam trochę przytłoczona liczbą systemów wielopieluszkowych oraz skomplikowaną terminologią. Okazało się jednak, że wyglądało to o wiele straszniej w teorii niż w praktyce. Po narodzinach synka bardzo szybko przeszliśmy w 100% na wielorazówki, testując rozmaite systemy i marki pieluszek, zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Ostatecznie znaleźliśmy system i krój pieluszek odpowiedni dla naszego dziecka, choć pokusa spróbowania czegoś nowego towarzyszy mi po dziś dzień. :)

Wiedza, którą nabyłam przez lata nauki i praktyki to coś, czym chętnie się podzielę, ponieważ moją misją jest edukowanie rodziców i pokazywanie im, że pieluchowanie wielorazowe to nie koszmar minionych lat i wszechobecna tetra, ale przygoda, którą możemy rozpocząć wspólnie.

Zatem niezależnie od tego, czy jesteś wielo-świeżakiem stosującym pieluszki jednorazowe, czy też wiesz już co nieco o rozmaitych rodzajach wielorazówek, ba, nawet jeśli jesteś wielo-wyjadaczem, z przyjemnością zapraszam Cię do mojego świata, do Pupeczkowa.

Czym jest Pupeczkowo?

Pupeczkowo to nie tylko sklep z pieluszkami i akcesoriami do pieluchowania wielorazowego. To cały świat przyjazny dzieciom i ich rodzinom, przyjazny wszystkim, którzy chcą dbać o środowisko. To radosna przestrzeń dla tych, którzy chcą coś zmienić i dla których liczą się zdrowie swoich bliskich i dobro naszej planety.

Nasza siedziba znajduje się w podwrocławskim Złotowie - niedużej wsi otoczonej lasami, gdzie noc jest naprawdę ciemna, a sarny zaglądają ciekawsko przez okna. Nasza rodzina stara się żyć w zgodzie z naturą, a pieluchowanie wielorazowe idealnie się w to wpisuje.

Bardzo się cieszę, że mogę Cię u siebie gościć. Pamiętaj, jestem otwarta na Twoje sugestie i opinie. Wierzę, że tylko w ten sposób stworzę miejsce, gdzie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz - najlepsze pieluszki wielorazowe dla Twojego szkraba, środki do prania i pielęgnacji oraz akcesoria pieluszkowe, ułatwiające życie wielo-rodzica.

Sukcesywnie rozwijam ofertę sklepu, tak, by służył Tobie i Twoim dzieciom jak najlepiej!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zajrzyj do zakładki Kontakt. Do zobaczenia!


Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.