Nazywam się Kasia Turzańska-Pietras, jestem wiejską eko-mamą, biologiem, twórczą duszą, miłośniczką roślinno-zwierzęcych wzorów, psychofanką dobrej tetry i umiarkowaną chustoświrką.

Swoją przygodę z pieluszkami wielorazowymi zaczęłam już w ciąży, gdy szkoliłam się w temacie i byłam trochę przytłoczona liczbą systemów wielopieluszkowych oraz skomplikowaną terminologią. Po narodzinach synka jednak bardzo szybko przeszliśmy w 100% na wielorazówki, testując rozmaite systemy i marki pieluszek, polskich i zagranicznych producentów. Ostatecznie znaleźliśmy system i krój pieluszek odpowiedni dla naszego dziecka, choć pokusa spróbowania czegoś nowego wciąż co jakiś czas się pojawia :)

Siedziba Pupeczkowa znajduje się w podwrocławskim Złotowie, niedużej wsi otoczonej lasami, gdzie noc jest ciemna a sarny zaglądają do okien. Nasza rodzina stara się żyć w zgodzie z naturą.

Bardzo się cieszę, że mogę tworzyć dla Ciebie tę radosną przestrzeń, którą jest Pupeczkowo.

Jestem otwarta na Twoje sugestie i opinie. Wierzę, że tylko w ten sposób stworzę miejsce, gdzie znajdziesz to, czego szukasz - najlepsze pieluszki wielorazowe dla Twojego szkraba, środki do prania i pielęgnacji oraz akcesoria pieluszkowe, ułatwiające życie wielo-rodzica. Też jestem mamą i wiem, jak ważna jest chwila dla siebie. Dlatego wysoko na liście moich priorytetów jest rozwój pupeczkowego działu z eko-produktami dla kobiet.

Sukcesywnie rozwijam ofertę sklepu, tak, by służył Tobie i Twoim dzieciom jak najlepiej! 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zajrzyj do zakładki Kontakt.


Akceptuję

Ta strona używa plików cookies.