Wyprzedaż! RASPPIES Wkład chłonny hybrydowy Rednavy 10x70cm Powiększ

RASPPIES Wkład chłonny hybrydowy Rednavy NB/S 8x55 cm

Rasppies

Wkład chłonny Rasppies

Więcej szczegółów

Time left:

17,99 zł

brutto

19,99 zł brutto

-10%

Błyskawiczna dostawa

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo transakcji

Wkład chłonny hybrydowy NB/S uszyty z połączenia zewnętrznych warstw dzianiny bambusowej (80% wiskoza bambusowa, 20% bawełna) z certyfikatem Oekotex klasy I oraz wewnętrznych 3 warstw evo (70%poliester, 30%poliamid) o wymiarach 8x55cm.

Świetnie sprawdza się dla dzieci 4-7kg, szczególnie do kieszonek i otulaczy w rozmiarach S i miniOS.

Idealnie sprawdza się też dla większych dzieci do trenerek z wąskim tunelem- czyniąc z nich pieluszkę o chłonności AIO.

Bambus przyjmuje wilgoć natychmiastowo i raczej punktowo. Evo nasiąka powoli, rozprowadzając wilgoć po całej długości wkładu. Połączenie tych dwóch materiałów w jednym wkładzie wydaje się być zatem optymalne.

Stopień wykurczania dzianiny bambusowej: do 10%.

Z uwagi na różnice w kurczliwości obu materiałów możliwe jest niewielkie i nieprzeszkadzające w użytkowaniu fałdowanie wkładu. W takim przypadku można go strzepnąć i/lub naciągnąć po wypraniu.

Dzianina bambusowa osiąga pełną chłonność po 6-8 praniach, jednak już po pierwszym wypraniu chłonność jest zadowalająca.

Ponieważ producent nie stosuje dodatkowego przemysłowego zmiękczenia evo otrzymujecie Państwo wkład twardy jak przysłowiowa deska. Evo mięknie po pierwszym wypraniu i od tego momentu ma pełną chłonność.

Akceptuję

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.